Beregof
Тел.: (050) 050-96-34

ВИ БАЖАЄТЕ - МИ реалізуємо!

Як зміцнити берег водойми?

Водойма будь-якого розміру в своїх володіннях - це результат волі природи, а ось його краса і доглянутість є показником вашої праці. Для формування охайного вигляду берегової лінії і прилеглих об'єктів, необхідно подбати про зміцнення берега до того, як руйнівна сила води візьметься видозмінювати його обриси.

Цей процес зазвичай довіряють фахівцям, але якщо детально ознайомитися з особливостями цього процесу та вивчити природу свого володіння, можна впоратися зі зміцненням берегів своїми руками. Перше, що належить - це аналіз грунту і її характеристик, також берегової лінії, її структуру і динаміку природних зрушень. На основі цих знань можна вибирати спосіб зміцнення берегів.

Як зміцнити георешоткой?

Зміцнення георешітки. Спосіб підходить для водойм з кутом нахилу берега не більше 40 градусів. Для установки волокнистої решітки попередньо знімається верхній шар грунту, розрівнюється, а поверх встановлюється текстильний матеріал. Після закріплення за грунтом, потрібно вибрати грунт, якій ви засіпіте грати. Це може бути простий грунт або проростки рослин і квітів, вони безумовно скрасять берег ставка чи річки.

Як зміцнити Габиния?

Зміцнення габіонами. Цей надійний метод підходить для водойм з бурхливою течією і сильним розмиванням грунту. Габіонні конструкції встановлюються на вирівняний під прямим кутом берег. Каркас з габиона спочатку встановлюється порожнім і тільки після закріплення його заповнюють обраним наповнювачем - будь-яким видом каменю або дренажем.

Зміцнення шпунтом. Такий вид обробки берегової лінії підходить для глибоких водойм - озер і ставків. Шпунтової каркас занурюють в товщу води за допомогою спеціального обладнання. Самостійно з таким методом впоратися неможливо, тому краще вдатися до правильного виконання техніки фахівців.

Технологічний процес зміцнення берегів водойми, особливого великого, вимагає професійного підходу. Якщо ви не впевнені на сто відсотків у своїй обізнаності, довірте це питання нам. Ми з усією відповідальністю підійдемо до ведення вашого проекту і виконаємо роботу за найвигіднішою для вас ціною.

Для власників катера, дізнатися про підйомники для катерів можна тут