Beregof
Тел.: (050) 050-96-34

ВИ БАЖАЄТЕ - МИ реалізуємо!

Підйомники для катерів і яхт

Для власників власних плаваючих засобів питання їх зберігання транспортування досить актуальний. Щоб тримати плавзасіб в ідеальному стані тривалий час треба дбати про якість його зберігання, тому необхідно придбати підйомник для катера. Це забезпечить комфортне переміщення і дасть можливість уникнути пошкоджень під час несприятливих умов.

Підйомник для катера - це спеціальний механізм, який дозволяє зберігати будь-яку плаваюче судно над поверхнею води і перемішати його. У чому переваги цього пристрою? По-перше, тривалий контакт водою може привести до пошкоджень поверхні судна, його цілісності і псування зовнішнього вигляду. Щоб цього не відбувалося, контакт з водою мінімізують не тільки в холодну пору року, а завжди, коли судно не наводиться в експлуатацію.

По-друге, для зберігання катера немає необхідності орендувати спеціальне приміщення або будувати його. Рішення з візком для катера може здатися зручним, але зберігання в той час, коли в ній немає необхідності залишається питанням наявності додаткового місця. Підйомники для катерів і яхт - ідеальне рішення, оскільки він займає єдине місце з судном на воді і дозволяє катеру розміщуватися в своєму периметрі.

Щоб придбати підйомник для певного виду судна, потрібно враховувати його габарити, вага і мета використання. Механізми підйомного обладнання не можуть бути універсальними і спрямовані на обслуговування певної категорії вантажу.

Для якісної і довговічною експлуатації в механізмі використовується нержавіюча сталь і герметичні робочі деталі. Це дозволяє витримувати постійний контакт з водою і залишатися в робочому справному стані.

Щоб розмістити підйомник для човна або катера, необхідна певна вільна площа на причалі або пірсі. Надійне закріплення механізмів за нерухомим підставою робить експлуатацію доступною навіть для новачка. Зовсім неважко перемістити судно на воду або навпаки підняти його. Комфортне зберігання вашого судна є запорукою довгого терміну його експлуатації. Щоб зберігати зовнішній вигляд привабливим, а внутрішні механізми робочими, завжди дбайте про правильне розміщення і використання вашого судна