Beregof
Тел.: (050) 050-96-34

ВИ БАЖАЄТЕ - МИ реалізуємо!

Як зміцнити берег бетонними плитами?

Гідротехнічне будівництво - важливий і складний сегмент спорудження об'єктів поблизу водної стихії. Найчастіше це відноситься до рукотворних водойм, як канали, які використовуються в промислових цілях. Але будівництво поруч з природними водоймами стало набирати популярність, коли відпочинок на природі знайшов все більше шанувальників

Укріплення берегів бетонними плитами - один з найпоширеніших і найнадійніших варіантів безпеки. Обсяг водойми і його тиск на грунт іноді виявляються занадто високими для способів берегоукріплення, типу георешітки і дубових паль. Залізобетонні конструкції витримують великий напір, в тому числі і в природних руслах, що володіють бурхливим теченіем.В гідротехнічному будівництві використовуються шпунтові плити або, як їх ще називають, палі, які з'єднуються між собою одним або декількома пазами.

У чому перевага використання бетонних плит?

Навіть на основі нестійкого грунту, дані конструкції створюють надійну платформу для водойми, які раптово не вийде за межі берегів. Бетонна основа, яке представляє собою єдиний пласт в кінцевому результаті, бере на себе більшу частину навантаження, а хиткий пухкий грунт залишається рівним шаром і не становить загрози осипання або обвалу прибережної території.

Укріплення берегів бетонними плитами створюється для експлуатації потужних гідротехнічних точок. У них немає необхідності на приватних ділянках, де водойма служить зоною відпочинку або місцево пляжу. Бетонні конструкції необхідні там, де існує ризик негативного впливу водних мас на прибережні зони. Якщо ж водойма є творінням рук людини, але показує негативну тенденцію затоплення берегової лінії слабким грунтом, їх необхідно зміцнити берег . Такий спосіб піклується і про перекриття підземних вод, які загрожують поблизу розташованим місцевостям і глинистих або піщаним ґрунтом.

Укріплення берегів бетонними плитами - Наша фірма займається комплексним професіоналів. Ми створюємо інженерні проекти перед початком реставрації водного об'єкта, що дозволяє врахувати всі ризики і уникнути їх.