Beregof
Тел.: (050) 050-96-34

ВИ БАЖАЄТЕ - МИ реалізуємо!

Як упорядкувати берегову лінію?

Водна стихія - найбільш непередбачувана, небезпечна, і від того не менш чарівна. З давніх часів людство намагалося приборкати її і використовувати в корисних цілях, що набуло досить масштабний характер. І якщо поруч з протяжними водними басейнами пощастило розміститися лише деякого відсотку населення, сьогодні у всіх є можливість створити власний водойму на території свого приватного житла. Йдеться про ставках і озерах, які викопуються за допомогою спеціального обладнання, а їх життєдіяльність підтримується людиною шляхом максимального наближення умов до природних

Але можливість приручити природну водну стихію також є - правильне обладнання берегової лінії дозволяє виробляти взаємодія з людиною без руйнують наслідків. У даній статті ми розповімо як за допомогою підручних засобів і власного завзятості можна підкорити берегову лінію водойми і облагородити її до невпізнання.

Як зміцнити берегову лінію самостійно?

Отже, вам знадобляться автомобільні покришки, які можна дістати в будь-якому місті за цілком прийнятною ціною. Цей метод досить доступний і простий, але використовувати його потрібно з обережністю, адже сильне природне протягом таке берегоукріплення утримати не зможе. Такий варіант скоріше підійде для озер з кам'янистим дном, берег яких облаштований великими каменюками і природним каменем. Починати розміщувати автомобільні покришки потрібно на ділянці, де суша найбільш виступає. Для створення більш привабливою берегової лінії, кам'яне дно можна частково розібрати. Автомобільні покришки розміщуйте на рівній основі, заповнюючи порожнечу камінням і землею. Упор робіть на кам'яній основі, це можуть бути булижники і дрібні породи, які щільно утрамбувати в пустотілої шині.

Укладати шини потрібно в шаховому порядку, імітуючи цегляну кладку - таким чином, центр покришок верхнього ряду буде розташовуватися на стику двох з попереднього. При цьому, перший шар покришок необхідно зміцнити сталевими палями або будь-якими металевими прутами, які у вас є. Головне їхнє призначення - надійно закріпити конструкцію і зробити її нерухомою навіть при впливі водної стихії. Пов'язувати покришки між собою для створення цілісності можна за допомогою ланцюгів або металевих прутів - вони обов'язково повинні бути жорсткими, щоб витримувати вагове навантаження.

Варто зауважити, що такий досить простий і древній метод зміцнення берега дозволяє неабияк облагородити прибережну зону озера. Середина покришок можна частково заповнити грунтом і озеленити природним газоном, що додасть привабливості вашій ділянці.

Читайте також зміцнення берега своїми руками