Beregof
Тел.: (050) 050-96-34

ВИ БАЖАЄТЕ - МИ РЕАЛІЗУЕМО!

Про нас

Ділянка поблизу водойми - приємне доповнення до ландшафтного дизайну. Але іноді власники водойм стикаються з проблемою осипання грунту і ерозії берегової лінії. Наша компанія допомагає усунути цю проблему різними способами, зміцнюючи берега декоративних ставків, річок і озер. Кваліфіковані майстри проведуть з вами спеціальну консультацію і досліджують ділянку, на основі аналізу якого проводяться роботи з берегоукріплення. Звернувшись до нас, Ви швидко і надійно дозвольте проблему з руйнуванням берегової лінії і збережіть привабливий вигляд на своїй території.

Укріплення дубом

Зміцнення берега дубом - це екологічно чистий и Вигідний способ Зміцнення берегової Лінії. В якості основного матеріалу Використовують дубові палі різної довжина. Колір и діаметр дерева Залежить від місцевості Розташування водойми.
Перед початком робіт з укріплення берега, ми проводимо проектно-вишукувальні роботи, Які допомагають віявіті склад води, что впліне на срок служби дерев'яної огорожі. Дерев'яні палі віглядають дуже органічно и набагато пріваблівіше, чем берегоукріплення бетоном. Укріпіті берег дубовими палямі - відмінне решение для ПІДТРИМКИ ставка або озера в первинний стані в гармонії з ландшафтним дизайном на вашій ділянці.

Безкоштовна консультація фахівця

Укріплення берега шпунтом

Зміцнення берега шпунтом - це надійний спосіб підтримати природну форму берегової лінії. Використання шпунта ПВХ для зміцнення берега, дозволяє захистити вимивання порід на схильних ділянках водойм, забезпечити міцність і стійкість, уникнути ерозії.
Застосовується для виконання робіт з берегоукріплення будь-якої складності для глиняного або малосвязанних грунту по захисту ґрунту від ерозії та збільшення берегової частини. Також за допомогою шпунта створюються бухти для яхт і катерів.
Шпунти ПВХ бувають різного розміру і щільності, виготовляються з полівінілхлориду та мають підвищену міцність і витривалість до механічних впливів. Основною перевагою зміцнення берега шпунтом, є стійкість до нагрівання під сонцем і лютих морозів. Даний матеріал не вимагає ніяких додаткових обробок.

Безкоштовна консультація фахівця

Укріплення берега бетоном

Зміцнення берега бетоном - це надійний спосіб підтримати природну форму берегової лінії. Використання бетону для зміцнення берега, дозволяє захистити вимивання порід на схильних ділянках, забезпечити міцність і стійкість.

Завдяки високим експлуатаційним характеристикам і міцності бетону та залізобетону можна укріплювати береги з найбільш екстремальними умовами: високими хвилями, нестійким грунтом, схильним до обвалення, крижаний навантаженням. В отриманій конструкції можуть бути влаштовані дренажні системи

Безкоштовна консультація фахівця

Берегоукріплення

Наші пріоритети

Якісно зміцнимо берег

Виконуємо берегоукріплення з повним дотриманням технології. Використовуємо тільки якісні й перевірені матеріали для зміцнення берега, що гарантує тривалий термін служби

Терміни зміцнення берега

Зміцнюємо берега не тільки якісно, але і з дотриманням усіх термінів, що позбавляє наших клієнтів від зайвої «головного болю»

Індивідуальний підхід до виконання робіт

Кожен клієнт отримує максимум уваги від фахівців нашої компанії для досягнення поставлених завдань